Děkujeme za rozhodnutí objednat si recenzi infografiky. Pokud se chystáte infografiku prezentovat nejen u vás, ale rádi byste maximalizovali její účinek, nebo třeba zobrazili části infografiky ve své budoucí prezentaci, na konverenci či jako obrázek na internetu, doporučujeme přiobjednat i vytvoření profesionální prezentace z dat v infografice. Prezentaci z infografiky navíc publikujeme na slideshare.net, největší databázi prezentací na světě, kde ji může najít spoustu dalších uživatelů na internetu.

Z infografiky vytvoříme přehledné slidy ve stylu infografiky a zašleme vám je spolu s hotovou infografikou jako prezentaci i jednotlivé obrázky. Prezentaci pak můžete vyvěsit na web, používat je v propagačních materiálech a více tak využít potenciálu, který infografika skrývá. Stačí nám po objednání zaslat zdrojové soubory vaší infografiky, o zbytek se postaráme my. Publikaci na slideshare.net uděláme za vás.

Pokud už máte infografiku, vyplatí se investovat malou částku na vytvoření prezentace, abyste ji mohli lépe sdílet na webu, využít jako obrazový materiál do článků, živých prezentací apod.

Speciální cena tvorby prezentace z infografiky a publikování na slideshare.net při objednání nyní:  jen 1790 Kč za měsíc (obvyklá cena 2600 Kč) sleva 45 %.

Mám zájem o vytvoření prezentace z mojí infografiky a publikování na slideshare.net

…nebo mám zájem jen o recenzi a nechci využít speciální nabídky